Одеський прораб ремонт квартир та офісів

(093) 841-90-23

(096) 743-59-94

Ремонт квартир та будинків

Основним видом нашої діяльності є ремонт квартир, будинків, офісів в Одесі.

Ремонт квартири - це процес, з яким стикається будь-яка людина хоча б раз у житті.

Маючи багатий досвід роботи з ремонту, практичні знання та навички дозволяють нам раціонально використовувати ресурси та застосовувати сучасні технології для досягнення найкращого результату. Ми дбаємо про здоров'я наших клієнтів, тому використовуємо виключно перевірені, екологічно безпечні матеріали.

Наші співробітники професійно виконують ремонт квартир та оздоблення приміщень будь-якої складності. Ось список робіт:

Демонтажні та загальнобудівельні роботи - демонтаж стін, перегородок, віконних та дверних блоків, демонтаж підлогових та настінних покриттів, демонтаж старої електрики та інженерних мереж, сантехнічних вузлів, комунікацій, винос та вивіз будівельного сміття, монтаж нових перегородок, штукатурка стін, стяжка підлоги рівні поверхні!

Електромонтажні роботи - розведення електропроводки по будинку, монтаж та комутація електрощита, встановлення автоматики, електрична тепла підлога, монтаж розеток, вимикачів, встановлення вбудованих світильників, бра та люстр тощо.

Сантехнічні роботи - заміна труб водопроводу, каналізації та опалення, встановлення умивальників, ванн, душових кабін та унітазів, монтаж радіаторів опалення та встановлення котлів різного типу, тепла підлога та багато іншого.

Малярні роботи та облицювання плиткою - шпаклівка стін та стель, укосів вікон та дверей, ґрунтовка, наклейка шпалер, фарбування.

Монтаж гіпсокартонних конструкцій та укладання ламінату, паркету. Монтаж стель в одному рівні, багаторівневі стелі, перегородки, наклейка гіпсокартону на стіни та зашивка стін на профіль, зашивка стояків водопроводу, каналізації тощо, укладання ламінату, паркету.

Шефмонтаж - це нова послуга, яка передбачає виконання всіх робіт робітниками клієнта (замовника) під керівництвом нашого досвідченого виконроба.


Є питання – дзвоніть 093-841-90-23, 096-743-59-94.