Одеський прораб ремонт квартир та офісів

(093) 841-90-23

(096) 743-59-94

Дизайн інтер'єру

Доброго дня!

Мене звуть Ангеліна. Я молодий креативний дизайнер, що добре розуміється на сучасних тенденціях, облаштування життєвого простору, але при цьому не забуваю і про класичний підхід, так що ви-таки можете розраховувати на шикарний дизайн!

Завжди уважно прислухаюся до побажань замовників. При цьому не тільки підкажу, але й поясню та надам аргументи, чому якийсь підхід чи дизайнерське рішення буде найкращим у цьому будинку, квартирі та навіть на конкретному квадратному метрі.

Поспішаю вас запевнити, що я працюю тільки з високопрофесійними виконробами та робітниками екстракласу (електрики, сантехніки, плиточники-оздоблювальні роботи, маляра і т.д.

Також я не тільки опрацьовую до дрібниць дизайн та методи втілення його в життя, але й регулярно виїжджаю на об'єкт, щоб займатися різними стадіями ремонту. Впевнена, що, зробивши ремонт з нами, ви назавжди позбавитеся стереотипу «ремонт цей стан вічного кохання, який ніколи не минає» і у вас залишаться лише гарні враження від нашої співпраці (і таки відчуєте, що наш ремонт це повний цимес!)

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

м. 093-841-90-23

м. 096-743-59-94

Прайс-лист дизайну інтер'єру

Ми у соцмережах:

Иконка Instagram Иконка Facebook Иконка Facebook