Одеський прораб ремонт квартир та офісів

(093) 841-90-23

(096) 743-59-94

Дизайн інтер'єру

Доброго дня(І ось вам здрасте!)

Мене звуть Ангеліна. Я молодий дизайнер-початківець, що добре розуміється на сучасних тенденціях, облаштування життєвого простору, але при цьому не забуваю і про класичний підхід (так що ви-таки можете розраховувати на шикарний дизайн. Завжди уважно прислухаюся до побажань замовників і останнє слово, звичайно ж, залишиться за вами При цьому не тільки підкажу, але й поясню та надам аргументи, чому якийсь підхід чи дизайнерське рішення буде найкращим у цьому будинку, квартирі та навіть на конкретному квадратному метрі.

Працюючи зі мною, ви завжди зможете отримати ідеальне поєднання ціни, якості, функціональності та стилю у ремонті – інтер'єрі вашого житла. Ще до початку проведення робіт Ви зможете мати повну візуалізацію того, до чого ми з вами прийдемо в кінцевому варіанті після завершення ремонту. Навіть у процесі проведення робіт ви зможете вносити корективи (якщо ваші побажання в якийсь момент зміняться).

Детальні плани комунікацій (електрика, водопровід, каналізація, інтернет і т.д.) допоможуть вам не тільки відразу уявити, наскільки зручним та ергономічним буде ваше житло, але й запобігатиме неприємним випадкам, навіть тоді, коли ви давно будете жити в цій квартирі та раптом захочете щось змінити (дорога, я взяв дриль, прикріпити плінтуса та упс, випадково потрапив у трубу опалення).

Багато хто з нас звикли до цитати Міхал Михалича Жванецького: «Хотіли як краще, а вийшло як завжди», таке відбувається лише тоді, коли навіть найгеніальніший дизайнер працює з невмілими виконавцями. Поспішаю вас запевнити, що я працюю тільки з високопрофесійними виконробами та робітниками екстракласу (електрики, сантехніки, плиточники-оздоблювальні роботи, маляра і т.д.).

Також я не тільки опрацьовую до дрібниць дизайн та методи втілення його в життя, але й регулярно виїжджаю на об'єкт, щоб займатися різними стадіями ремонту. Впевнена, що, зробивши ремонт з нами, ви назавжди позбавитеся стереотипу «ремонт цей стан вічного кохання, який ніколи не минає» і у вас залишаться лише гарні враження від нашої співпраці (і таки відчуєте, що наш ремонт це повний цимес!)


За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
м. 093-841-90-23
м. 096-743-59-94


Прайс-лист дизайну інтер'єру